Selecteer de tekst die je wilt vertalen en kies 'Vertalen'. Kies vervolgens de gewenste taal. Je kunt de vertaalde tekst beluisteren of lezen.

Podcast Nierpraat over opleiding en werk

13 juni 2024

Berber vertelt openhartig over het oplopen van studievertraging door nierziekte. Ook bespreken Florinda en Berber de onzekerheid die om de hoek komt kijken als je als nierpatiënt wordt afgewezen bij een sollicitatie. Beluister de podcast Opleiding en werk.

De nieuwste aflevering van Nierpraat is klaar! Berber en Florinda praten over het thema ‘Opleiding en werk bij nierziekte'.

Berber vertelt openhartig over het oplopen van studievertraging door nierziekte. Ook bespreken Florinda en Berber de onzekerheid die om de hoek komt kijken als je als nierpatiënt wordt afgewezen bij een sollicitatie.

STAP, het Steun- en adviespunt van de NVN geeft antwoord op een brandende vraag van een luisteraar.

Hoe doen anderen dat? 

Wat geeft kleur aan je leven, zelfs al ben je ziek? Jacqueline, Berber, Nelleke, Jelle en zijn donormoeder Jolanda geven ons dit jaar een inkijkje in hun levens. Ze vertellen in Nier Magazine, op deze site, in podcasts en filmpjes hoe hun leven met een nierziekte eruit ziet. Lees hun verhalen: Werk en opleiding. Hoe doe jij dat?