Selecteer de tekst die je wilt vertalen en kies 'Vertalen'. Kies vervolgens de gewenste taal. Je kunt de vertaalde tekst beluisteren of lezen.

Vind steun

Heb jij ervaring met dialyse en wil je bijdragen aan passende dialysezorg?

28 augustus 2025

Voor het onderzoeksproject TIPTOPdialyse zoeken we mensen die dialyseren of hebben gedialyseerd en mee willen denken over onderzoek. We onderzoeken wat het belangrijkst is tijdens de laatste levensjaren bij patiënten die dialysebehandeling ondergaan en niet in aanmerking komen voor niertransplantatie.

Jouw ervaring is van grote waarde. Het maakt niet uit hoe oud je bent, hoe lang je dialyseert, of je wacht op een donornier of recent een transplantatie hebt gehad. Als je maar ervaring hebt met dialyse.

Als je meedoet dan:

🔹 Word je persoonlijk begeleid door de Niervereniging

🔹 Help je mee om dit onderzoek zo goed mogelijk aan te laten sluiten op de behoeften van dialysepatiënten

🔹 Woon je online bijeenkomsten bij met lotgenoten én onderzoekers  

Iedereen is welkom! We streven naar een veelzijdige en diverse groep deelnemers.

Wil je meer weten of je aanmelden?

Mail de Niervereniging op [email protected]. We nemen dan contact met je op voor meer informatie. Hierna kun je aangeven of je als ervaringsdeskundige wilt meedoen op het TIPTOP-project.