Vanmorgen hebben we lekker met elkaar ontbeten en daarna hadden we tot 12.00 uur de tijd voor onszelf. Indy en Diaz hebben door het hele hotel gerend en gespeeld met de andere kinderen š¤£š, terwijl de ouders alles bij elkaar zochten voor de dag.
Dag 2: de opening
Dank aan alle donoren
Om 12.00 uur zijn we met iedereen van de New Wings Foundation naar de Frauenkirchen gegaan voor een bijeenkomst ter ere van alle overleden en levende donoren. De kinderen hielden zich voor de dienst vooral bezig met het ruilen van buttons (zie foto van Indy haar keycord).
De dienst was heel indrukwekkend om als ouders mee te maken. Voor de kinderen was dit lastig te volgen, omdat het in het Engels was. Na afloop zijn Indy en ik teruggegaan naar het hotel zodat Indy even lekker kon slapen, aangezien we vanavond niet vroeg naar bed gaan. Diaz en zijn vader zijn intussen de gehuurde fietsen gaan ophalen en hebben de parade door de stad bezocht.
Kippenvel
Om 17.00 uur waren we weer aanwezig voor de openingsceremonie. Indy mocht samen met alle sporters het stadion binnenlopen, terwijl wij als supporters op de tribune zaten. Echt een kippenvelmoment met tranen in de ogen om iedereen binnen te zien komen! Indy genoot vooral van alle aandacht en het uitwisselen van buttons. Op de tribune kreeg ze veel aandacht; van een Mexicaanse man kreeg ze zelfs een koekje (een soort marsepein met noten) om te proeven. Lekker zoet vond ze het en daarom kreeg ze er nog ƩƩn om mee te nemen.
De opa en oma van Indy zijn vandaag ook aangekomen. Helaas vanwege de vele vertraging waren ze te laat voor de openingsceremonie. Indy is wel heel blij dat ze er toch zijn!
Na de ceremonie zijn we met een grote groep wat gaan eten bij McDonald's. Dat maakte deze dag voor de kids nog leukerš¤£.
Nieuw leven
Als afsluiting hebben we in de lobby van het hotel nog even samen met de andere ouders en kinderen wat gedronken. De jongste kinderen zaten gezellig met elkaar te kleuren en genoten van warme chocolademelk.
Wat een indrukken hebben ze vandaag opgedaan en wat hebben ze ervan genoten! De saamhorigheid die je hier voelt is zo bijzonder. Iedereen heeft een eigen verhaal, maar allemaal hebben ze dankzij een donatie van een orgaan een "nieuw" leven gekregen. Iets waarvoor we alleen maar dankbaar kunnen zijnš.





